[ad_1]
Primăria Drăgășani a anunțat miercuri că intenționează să interzică jocurile de noroc, cel puțin în zona centrală a orașului, după ordonanța de urgență a Guvernului care permite autorităților locale să decidă dacă autorizează sau nu astfel de activități în localitățile lor. Printr-o postare pe Facebook, edilii din Drăgășani au transmis că măsura ar contribui la […]
Citeste tot articolul
Sursa:www.afaceri.news






