[ad_1]
Franța încearcă să își repartizeze fluxul de turiști pentru a descongestiona anumite regiuni. Un fenomen pe care îl denumesc supra-turism. Adică, sunt prea mulți turiști într-un singur loc, în același timp. În unele zone, există de câteva săptămâni cote pentru a limita numărul turiștilor. A cui e vina? În parte, a rețelelor sociale. Un studiu […]
Citeste tot articolul
Sursa:www.afaceri.news






