[ad_1]
Ford a organizat un concurs de cățărare în vârful celui mai înalt turn de acest gen din lume. Primul cățărător care a urcat pe platforma aflată la 47 de metri a primit un Ford Explorer, potrivit Automarket.
Ford continuă să promoveze intens noul Explorer pe piața din Europa, chiar și la un an de la debutul mașinii pe piață. Cea mai nouă „cascadorie” a avut loc în Europa și s-a desfășurat chiar în vârful celui mai…
Citeste tot articolul
Sursa:www.afaceri.news






