[ad_1]
Autostrada Transilvania, tronsonul “de la câmpie” între Suplacu de Barcău și Nușfalău este în grafic, conform ultimei analize a Asociației Pro Infrastructură. ”Turcii de la Nurol au ieșit excelent din iarnă, reușind să scape de noroaie și să avanseze bine atât la terasamente cât și la structuri.Contractul pentru cei 13,55 km a fost semnat în […]
Citeste tot articolul
Sursa:www.afaceri.news






