[ad_1]
♦ România nu are cum să intre în recesiune, pentru că „stă pe un munte de bani“ – 15-17 mld. euro, doar prin PNRR – iar „ţara este un şantier“, spune ministrul investiţiilor şi a fondurilor UE, Dragoş Pâslaru
Citeste tot articolul
Sursa:www.zf.ro






